Company Eikosha to japoński producent zapachów samochodowych Air Spencer. Od 1951r. jest to największa japońska firma produkująca trwałe zapchy i odświeżacze powietrza.

Są to produkty premium ze specjalnymi, unikatowymi substancjami zapachowymi które łaczą się z różnymi stylami i kolorami

Air Spencer został stworzony z myślą o klientach i w procesie tworzenia produktu zawsze staraliśmy się słuchać głosu użytkowników.

Air Spencer to najbogatszy wybór zapachów na rynku, który nigdy się nie znudzi. To innowacyjna technologia zamknięta w niewielkiej puszce. W 1980 roku odświeżacze powietrza zyskały nowe opakowanie, a sam produkt został komponowany na bazie nierozcieńczonych perfum już w 1978 roku. To co nas wyróżnia, to bogactwo form i zapachów oraz ekscytujące nowości. Szeroka gama produktów sprawi, że każda osoba poszukująca wyjątkowych nut zapachowych, znajdzie coś dla siebie. W tym czasie rozpoczęto badania nad zapachem motoryzacyjnym umieszczonym w szklanej butelce. Jednak, szkło samo w sobie jest kruche i znajdujący się w nim perfumowany płyn rozlewał się podczas podróży. Przeprowadzono kolejny analizy i badania, mające na celu całkowicie zmienić konsystencję płynu lub wprowadzić inne opakowania. Innowacyjność polegała na tym, że zapach miał samoistnie parować, rozprzestrzeniając swoją woń po pomieszczeniu lub wnętrzu samochodu, a nie służyć wyłącznie do rozpylania.

Innowacyjność…

Estetyczny, mały, łatwy w użyciu o rewelacyjnym zapachu.

Kiedy Tsukuridaso, zdobywał pierwsze szlify na rynku, miał on mnóstwo krytyków. Wielu twierdziło, że jego produkty nie znajdą odbiorców. W pierwszej fazie produkcji, niewystarczające wyposażenie fabryki i przeszkolenie pracowników, znacznie opóźniło masową produkcję. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową musiały zachować szczególną ostrożność przy produkcji jak również wyposażyć pomieszczenia produkcyjne w wentylacje dobrej jakości. W miarę, jak roznosiła się wieść i znacznie wzrastało zainteresowanie  naszymi produktami, zaczęliśmy rozwijać naszą działalność, by w kolejnych latach oferować nasze produkty gospodarstwom domowym. Obecnie naturalne japońskie odświeżacze powietrza, od kilkunastu lat są jednym z najlepiej sprzedających się produktów na świecie. Zrobione są na bazie ekstraktu z prawdziwych naturalnych owoców cytrusowych, które wytwarzają świeży i przyjemny zapach, jednocześnie neutralizując nieprzyjemne zapachy.  Wydzielają naturalny, odświeżający, trwały zapach, utrzymujący się do kilku miesięcy. Oznacza to świeżość zarówno w niskich jak i w wysokich temperaturach. W puszce znajdują  się ceramika oraz włókno nasączone aromatycznymi olejkami. Obecnie od 30 lat produkty dostępne są w szerokiej gamie zapachowej. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzeba długotrwałego efektu świeżego zapachu. Świetnie sprawdza się w samochodzie, domu, biurze itp.